Duitslandweb
CDU-politicus pleit met Die Grünen voor legalisering cannabis
Kort nieuws - 13 mei 2015De economische woordvoerder van de CDU, Joachim Pfeiffer, pleit samen met zijn collega van Die Grünen Dieter Janecek voor legalisering van cannabis. Dat is opmerkelijk omdat de CDU daar altijd tegen was. De Grünen hebben in maart al een wetsvoorstel ingediend voor legalisering van cannabis. Volgens Pfeiffer en Janecek werkt een cannabisverbod niet afschrikwekkend. Bovendien kan een door de overheid gereguleerde markt "tot twee miljard euro per jaar" aan belastingopbrengsten opleveren. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

Reacties
Geen reacties aanwezig