Duitslandweb
Griekse crisis: 'Merkel heeft te weinig moed en toont te weinig begrip'
Kort nieuws - 1 juli 2015Merkel heeft te weinig moed en toont te weinig begrip. Daarom mislukt haar crisisbeleid ten opzichte van Griekenland, luidt het commentaar in de Süddeutsche vandaag. Merkel kent alle problemen en details van de Griekse crisis en ze kwam de Grieken in technische details tegemoet. "Maar voor een echt staatsopbouwprogramma ontbrak haar de moed net zoals voor een grote schuldenconferentie. En zoals ze thuis elke zin voor symboliek mist, had ze ook geen begrip voor de betekenis van gebaren, ruimdenkendheid en oprecht medeleven." Lees meer bij Süddeutsche.de
Lees meer over 'Politiek':
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

Reacties
Geen reacties aanwezig