
Flink minder winst voor Deutsche Bahn
Kort nieuws - 28 juli 2015 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Deutsche Bahn heeft in het eerste half jaar van 2015 flink minder winst gemaakt: 39 procent minder dan in dezelfde periode vorig jaar. Dat komt mede door de stakingen van de machinisten en door slecht weer, aldus topman Grube. De machinisten hebben tussen september 2014 en mei 2015 negen keer gestaakt, waardoor treinen soms dagenlang niet reden. Het concern plant een reorganisatie om verschillende problemen, zoals concurrentie in het goederen- en het personenverkeer en de slechte infrastructuur, het hoofd te bieden. Lees meer bij Spiegel Online en RP Online
Lees meer over 'Economie':

Kapiteinsarmband
De Duitse economie gaat de komende jaren door een serieuze, structurele transitie, waarschuwt econoom en columnist Carsten Brzeski.

Met 'Doppel-Wumms' door de crisis
Scholz introduceerde het begrip Doppel-Wumms onlangs met trots. En wordt er nu mee om de oren geslagen.

De landschappen bloeien toch
Geld, goed beleid en geduld; dat is de sleutel tot succes, stelt columnist Carsten Brzeski hoopvol vast.

Het keerpunt
Hoe de oorlog in Oekraïne ook afloopt, de Duitse 'Zeitenwende' kan niet meer worden teruggedraaid, schrijft Carsten Brzeski.
Reacties
Geen reacties aanwezig