
Piloten Lufthansa staken dinsdag
Kort nieuws - 7 september 2015 - Auteur: Redactie DuitslandwebDinsdag staken de piloten van Lufthansa voor de 13e keer in dit loonconflict. De staking begint om 8 uur en duurt tot 23.59 uur. De meeste lange-afstandvluchten die na acht uur hadden moeten vertrekken, zullen komen te vervallen is de verwachting. Lufthansa probeert extra vluchten voor acht uur te laten vertrekken. Spiegel Online heeft een mediakompas gemaakt van de reacties op deze staking in de Duitse media. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Economie':

Duitsland wordt traag en oud
Duitsland vergrijst sneller dan veel andere Europese landen. De economische gevolgen daarvan zijn ingrijpend, aldus econoom Brzeski.

E-auto centraal op autobeurs IAA
De autoshow IAA in München geeft een hoofdrol aan de e-auto, maar de modellen waarvan de Duitse merken het moeten hebben, hebben nog steeds een verbrandingsmotor.

Staken voor meer schulden
De grote vervoersstaking onderging Duitsland vorige week gelaten. De vraag is of dat zo blijft als de looneisen economische gevolgen krijgen, schrijft econoom Brzeski.

Kapiteinsarmband
De Duitse economie gaat de komende jaren door een serieuze, structurele transitie, waarschuwt econoom en columnist Carsten Brzeski.
Reacties
Geen reacties aanwezig