Duitslandweb logo Duitslandweb

Turkse gemeenschap waarschuwt voor geweld in Duitsland

Kort nieuws - 12 oktober 2015

De voorzitter van de Turkse gemeenschap in Duitsland, Gökay Sofuoglu, waarschuwt voor een escalatie van geweld tussen Koerden en nationalistische Turken in Duitsland. Zaterdag kwamen bij twee bomaanslagen tijdens een vredesdemonstratie in Ankara zeker 97 mensen om het leven. Ook in Duitsland neemt de spanning tussen de verschillende groepen toe, aldus Sofuoglu. Leider van Die Grünen Cem Özdemir verwijt de Turkse premier Erdogan de spanningen te vergroten. Özdemir wil dat de EU voorlopig geen gesprekken meer voert met Erdogan. Lees meer bij Tagesschau.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.


Lees meer

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger