Duitslandweb logo Duitslandweb

'In Duitsland gearresteerden hebben niets met aanslagen Brussel te maken'

Kort nieuws - 29 maart 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De twee mannen die vorige week in Duitsland na de aanslagen in Brussel werden gearresteerd hebben niets met de aanslagen te maken. Dat zegt het Duitse Openbaar Ministerie. De ene man, een 28-jarige Marokkaan, werd woensdagavond in Giessen gearresteerd. Hij zou een sms op zijn telefoon hebben gehad van een van de aanslagplegers, Khalid El Bakraoui, maar dat blijkt niet te kloppen. Het zou om een persoonsverwisseling gaan. Bij de andere gearresteerde man, salafist Samir E., werd bij huiszoekingen niets verdachts gevonden. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger