Duitslandweb
'In Duitsland gearresteerden hebben niets met aanslagen Brussel te maken'
Kort nieuws - 29 maart 2016De twee mannen die vorige week in Duitsland na de aanslagen in Brussel werden gearresteerd hebben niets met de aanslagen te maken. Dat zegt het Duitse Openbaar Ministerie. De ene man, een 28-jarige Marokkaan, werd woensdagavond in Giessen gearresteerd. Hij zou een sms op zijn telefoon hebben gehad van een van de aanslagplegers, Khalid El Bakraoui, maar dat blijkt niet te kloppen. Het zou om een persoonsverwisseling gaan. Bij de andere gearresteerde man, salafist Samir E., werd bij huiszoekingen niets verdachts gevonden. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.
Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm
Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.
Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren
Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.

Reacties
Geen reacties aanwezig