Duitslandweb
PKK rekruteert nu ook strijders in Duitsland
Kort nieuws - 27 oktober 2014 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet conflict tussen de terreurorganisatie IS en de Koerdische PKK in Syrië en Irak heeft ook Duitsland bereikt. Naast IS ronselt nu ook de PKK strijders in de bondsrepubliek. Naar verluidt zijn inmiddels 50 PKK-strijders vertrokken. De veiligheidsinstanties in Duitsland reageren gealarmeerd. Lees meer bij Spiegel Online>>
Lees meer over 'Maatschappij':
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.

Reacties
Geen reacties aanwezig