Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitse staatskas puilt uit: 30 miljard overschot

Kort nieuws - 4 april 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse overheid heeft in 2015 een overschot op de begroting genoteerd van bijna 30 miljard euro, volgens statistiekbureau Statistisches Bundesamt. De centrale overheid, de deelstaten en gemeenten en de sociale verzekering gaven minder uit dan er binnen kwam. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Groenen winnen in Baden-Württemberg

Groenen winnen in Baden-Württemberg

De uitslag in de deelstaat wordt ook gezien als een graadmeter voor de populariteit van de regering van kanselier Merz.


Lees meer

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

De rechtbank acht niet bewezen dat de AfD in zijn geheel rechtsextreem is. Wat betekent die uitspraak?


Lees meer

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger