Duitslandweb
Lufthansa annuleert woensdag bijna 900 vluchten
Kort nieuws - 26 april 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebLufthansa annuleert woensdag bijna 900 vluchten in verband met een staking van vakbond Verdi. Zo'n 87.000 passagiers zijn daar de dupe van. Ook moeten reizigers rekening houden met vertragingen. Dienstenvakbond Verdi eist onder meer 6 procent meer loon voor 2,14 miljoen medewerkers in de publieke sector. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.
Onbekommerd-fietsen-heimwee
Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.

Reacties
Geen reacties aanwezig