
Constitutioneel Hof vindt rechten oppositie toereikend
Kort nieuws - 3 mei 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet Constitutioneel Hof in Karlsruhe heeft dinsdag de vraag afgewezen voor meer rechten voor de oppositie in de Bondsdag. Oppositiepartij Die Linke had om meer rechten gevraagd om de controlerende functie goed te kunnen uitoefenen, ook tijdens kabinetsperiodes waarin de coalitie groot is en de oppositie klein. Lees meer bij Zeit Online
Lees meer over 'Politiek':

Er komt rook vanonder de brandmuur
Samenwerken met de AfD is taboe in de Duitse politiek. Maar of dat zo blijft? Columniste Inge Jooris over de 'Brandmauer'.

Scholz: Deutschland-Pakt moet land moderniseren
De kanselier wil Duitsland met een "nationale krachtsinspanning" moderniseren, zei hij in de Bondsdag.

Die Linke in bestaanscrisis
Het is chaos in de Duitse socialistische partij Die Linke. De partij dreigt uiteen te vallen en zag de laatste maanden al menigeen vertrekken.

AfD levert voor het eerst regio-bestuurder
De AfD heeft voor het eerst een verkiezing om een regionale bestuursfunctie gewonnen. Sesselmann wordt de nieuwe Landrat van een district in Thüringen.
Reacties
Geen reacties aanwezig