Duitslandweb logo Duitslandweb

Snelwegbrug in Beieren stort in

Kort nieuws - 16 juni 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Een deel van een snelwegbrug nabij Würzburg in Beieren, is woensdag ingestort. De brug is nog in aanbouw. Een bouwvakker kwam om het leven, vijftien mensen raakten gewond. Het 40 meter lange brugdeel was net van beton voorzien, toen het samen met de stelling 20 meter naar beneden stortte. Het verkeer van de A7 rijdt nog over de oude brug, pal ernaast. Over de oorzaak is nog niets bekend. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.


Lees meer

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger