
Hoogste aantal baby's in Duitsland sinds 15 jaar
Kort nieuws - 30 juni 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet aantal geboortes in Duitsland is het hoogst sinds 15 jaar. In 2015 werden 738.000 baby's geboren, dat waren er 23.000, 3,2 procent, meer dan in 2014. In 2000 werden er 767.000 kinderen geboren. Oorzaak voor de huidige stijging is dat veel vrouwen van tussen de 29 en de 36 jaar hun uitgestelde kinderwens alsnog verwezenlijken. De gemiddelde leeftijd waarop vrouwen hun eerste kind krijgen is gestegen naar 29,5 jaar. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.
Reacties
Geen reacties aanwezig