Duitslandweb logo Duitslandweb

Buitenlandse bendes dwingen jongeren tot rooftochten in Duitsland

Kort nieuws - 15 juli 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Buitenlandse bendes dwingen jongeren uit arme gezinnen in Litouwen en andere landen in Oost- en Zuid-Europa om te stelen in Duitsland. Dat blijkt uit onderzoek van de Süddeutsche Zeitung en omroep SWR. De jongeren worden zwaar mishandeld en zijn vaak door schulden aan de bende gebonden. De politie constateert dat de bendes agressiever te werk gaan dan vroeger. De bendeleiders kunnen nu alleen nog voor vermogensdelicten worden veroordeeld in Duitsland. Een nieuwe wet moet zorgen dat hen ook mensenhandel ten laste kan worden gelegd. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.


Lees meer

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger