Duitslandweb logo Duitslandweb

Toerismebranche Mecklenburg-Voorpommeren bezorgd na winst AfD

Kort nieuws - 5 september 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De toerismebranche in Mecklenburg-Voorpommeren vreest schadelijke effecten van de verkiezingswinst van de AfD. De partij haalde zondag 20,8 procent van de stemmen en is nu de op een na grootste partij in de Oost-Duitse deelstaat. "Gastvrijheid en scepsis ten opzichte van buitenlanders passen niet samen", aldus een woordvoerder van het Tourismusverband Mecklenburg-Vorpommern. De toeristische industrie is met een jaaromzet van 7 miljard euro een van de belangrijkste economische sectoren van de deelstaat. Lees meer bij Welt.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger