Duitslandweb logo Duitslandweb

DNA van neonazi-moordenaar Böhnhardt gevonden bij kinderlijkje

Kort nieuws - 14 oktober 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Uwe Böhnhardt, lid van de neonazi-terreurgroep NSU die verantwoordelijk wordt gehouden voor tien moorden, is mogelijk ook betrokken bij de moord op het 9-jarige meisje Peggy uit Lichtenberg in de regio Oberfranken. Dat meisje verdween in 2001 en deze zomer pas, werd haar lichaam gevonden in een bos. In de buurt van het lijk van het meisje is een stukje stof gevonden met dna-sporen van Uwe Böhnhardt. Böhnhardt pleegde in november 2011 zelfmoord samen met zijn kompaan Uwe Mundlos. De rechtszaak tegen het derde lid van de terreurcel, Beate Zschäpe, loopt nog. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger