Duitslandweb logo Duitslandweb

Discussie over Duits uitzetbeleid

Kort nieuws - 9 januari 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Na de aanslag in Berlijn gaat de politieke discussie nu over het uitzetbeleid van Duitsland. De Tunesische dader Anis Amri kon niet worden uitgezet omdat Tunesië de benodigde papieren niet verstrekte. Duitse politici willen dat de druk op herkomstlanden om hun burgers terug te laten keren, wordt opgevoerd. Minister van Justitie Heiko Maas zei maandagmorgen dat Duitsland haar uitzetbeleid niet mag laten afhangen van de medewerking van herkomstlanden, dat is een tekortkoming in het beleid gebleken. Maas wil dat asielzoekers die een gevaar vormen, ook in vreemdelingendetentie kunnen worden vastgezet als nog niet duidelijk is wanneer ze kunnen worden uitgezet. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet

Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet

De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.


Lees meer

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten

CDU en SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Sneuvelt nu toch de schuldenrem?


Lees meer

Die Linke vecht voor laatste kans

Die Linke vecht voor laatste kans

Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.


Lees meer

Podcast Achtung: Regeringscrisis

Podcast Achtung: Regeringscrisis

Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger