Duitslandweb logo Duitslandweb

Nieuwe regels voor recycling van afval

Kort nieuws - 31 maart 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Duitsland mag dan in Nederland bekend staan als recyclekampioen, met de vele verschillende kliko's voor afvalscheiding, maar de Duitse politiek wil dat er nog meer wordt hergebruikt.

Met een stimuleringsregel voor herbruikbare verpakkingen, een uitbreiding van de statiegeldverplichting en quota voor de afvalverwerkers wil de bondsdag zorgen dat nog meer afval wordt gerecycled in plaats van verbrand. Lees meer bij Tagesschau  

Tags: milieu

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger