Duitslandweb logo Duitslandweb

Verdachte van aanslag op spelersbus opgepakt

Kort nieuws - 21 april 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse politie heeft een man opgepakt die ervan wordt verdacht de aanslag op de spelersburs van Borussia Dortmund vorige week te hebben gepleegd. De man zou gespeculeerd hebben met aandelen.

De 28-jarige verdachte heeft volgens justitie vlak voor de aanslag 15.000 aandelenopties van voetbalclub BVB gekocht en hij zou gegokt hebben op een koersval door de aanslag. Hij zou in hetzelfde hotel als de spelers hebben overnacht en kon de explosieven op afstand bedienen. Lees meer bij Tagesschau

Tags: voetbal, aanslag

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

EK 2025: Duitse voetbalvrouwen blinken niet uit

EK 2025: Duitse voetbalvrouwen blinken niet uit

Het Duitse elftal is door naar de kwartfinale van het EK in Zwitserland ondanks een zware nederlaag tegen Zweden.


Lees meer

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger