Duitslandweb logo Duitslandweb

Verdachte van aanslag op spelersbus opgepakt

Kort nieuws - 21 april 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse politie heeft een man opgepakt die ervan wordt verdacht de aanslag op de spelersburs van Borussia Dortmund vorige week te hebben gepleegd. De man zou gespeculeerd hebben met aandelen.

De 28-jarige verdachte heeft volgens justitie vlak voor de aanslag 15.000 aandelenopties van voetbalclub BVB gekocht en hij zou gegokt hebben op een koersval door de aanslag. Hij zou in hetzelfde hotel als de spelers hebben overnacht en kon de explosieven op afstand bedienen. Lees meer bij Tagesschau

Tags: voetbal, aanslag

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger