Duitslandweb
Festival Rock am Ring hervat na ontruiming
Kort nieuws - 6 juni 2017 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet Festival Rock am Ring in Nürburg is vrijdagavond onderbroken omdat autoriteiten vreesden voor een aanslag. De 90.000 bezoekers moesten het terrein verlaten. Zaterdagmiddag werd het festival hervat. Bij verkeerscontroles waren twee mannen opgevallen, die als medewerkers van een van de betrokken bedrijven vrije toegang hadden tot het hele terrein. De autoriteiten vreesden dat ze daardoor explosieven hadden kunnen plaatsen. Bewijsmateriaal is niet gevonden, waarna de mannen zaterdag weer werden vrijgelaten. Lees meer bij SWR
Lees meer over 'Maatschappij':
Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn
De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.
Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm
Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.

Reacties
Geen reacties aanwezig