Duitslandweb
Identitäre Bewegung wil voogdij van jonge asielzoekers
Kort nieuws - 16 januari 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe extreemrechtse Identitäre Bewegung in Hamburg roept haar leden op de voogdij aan te vragen voor een minderjarige asielzoeker.
Op haar website schrijft de Hamburgse tak van de beweging dat de huidige voogden onderdeel zijn van de 'asiellobby'. Die zetten zich bijvoorbeeld in voor het naar Duitsland halen van familieleden. Zelf zouden ze het anders aanpakken, melden ze op hun website. Ze zouden bijvoorbeeld met de jongere praten over terugkeer naar diens land en familie en over de valse verwachtingen die de asielzoeker heeft van Duitsland. Lees meer bij Hamburger Morgenpost
Lees meer over 'Maatschappij':
Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren
Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.

Reacties
Geen reacties aanwezig