Duitslandweb logo Duitslandweb

Suicidale man rijdt in op terras in Münster, drie doden

Kort nieuws - 9 april 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Een man is zaterdag met een busje ingereden op een vol terras in Münster. Drie mensen kwamen om het leven en meer dan twintig mensen raakten gewond, meldden de autoriteiten.

De man heeft direct daarna zichzelf doodgeschoten. De politie heeft een brief gevonden die als zelfmoordaankondiging wordt gezien. De politie gaat ervanuit uit dat de man geen politieke motieven had voor zijn daad, maar psychische problemen had. Lees meer bij Tagesschau

Vrijdagavond reed in Cottbus een man in op een groep mensen. Twee mannen raakten gewond. De dader was waarschijnlijk dronken en had eerder die dag al extreemrechtse leuzen naar de politie geroepen. Hij is na zijn daad gevlucht. Lees meer bij Spiegel Online

Tags: Münster

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger