Duitslandweb
Siemens-fabriek in Görlitz voorlopig gered
Kort nieuws - 8 mei 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe turbinefabrieken van Siemens in Görlitz en Leipzig blijven voorlopig open. Wel zullen er banen verdwijnen.
Dat heeft het management van Siemens afgesproken met de vakbonden en de ondernemingsraad. Voor de fabriek in Leipzig wordt een koper gezocht. Görlitz wordt de belangrijkste turbinefabriek voor Siemens, maar de 800 mensen die er nu werken, kunnen vermoedelijk niet allemaal blijven. Siemens moet reorganiseren omdat de markt voor grote gasturbines is ingestort. Lees meer bij Handelsblatt
Lees meer over 'Economie':
De lange nasleep van de CumEx-fraude
De dramaserie Other People's Money draait om de CumEx-megafraude. De Duitse justitie heeft nog steeds de handen vol aan deze belastingontduiking.
Herfst der inzichten
"Tot nu toe is de herfst druilerig met vallende blaadjes en rottende infrastructuur." Column van Carsten Brzeski.
Een golf van economen
Columnist Carsten Brzeski ziet een richtingenstrijd voorgeprogrammeerd bij de nieuwe regering.
Nieuwe regering wil dat Duitsers harder werken
Duitsers werken gemiddeld een stuk korter dan andere Europeanen. Kanselier Merz wil daar verandering in brengen.

Reacties
Geen reacties aanwezig