Duitslandweb
'Astro-Alex' vertrekt naar ruimtestation ISS
Kort nieuws - 5 juni 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse astronaut Alexander Gerst vliegt woensdag met een raket naar het ruimtestation ISS. Het is zijn tweede verblijf in het International Space Station.
'Astro-Alex', zoals hij wordt genoemd, neemt het gezag van het ruimtestation over van de huidige gezagvoerder. Ter voorbereiding op zijn reis trainde Gerst twee jaar lang bij verschillende trainingscentra in Houston, Moskou en Keulen.
Gerst vertrekt vanaf een basis in Baikonur, Kazachstan. De lancering is van 12.30 uur live te volgen op de ARD. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig