Duitslandweb logo Duitslandweb

Zes arrestaties in onderzoek naar rechtse terreurorganisatie Chemnitz

Kort nieuws - 1 oktober 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De politie heeft zes mannen in Saksen en Beieren gearresteerd die ervan worden verdacht een rechtse terreurorganisatie te hebben opgericht. Bij de arrestatie en invallen in verschillende woningen waren meer dan 100 politieagenten betrokken. 

De zes mannen zouden samen met de al eerder opgepakte Christian K. de rechtse terreurorganisatie 'Revolution Chemnitz' hebben opgericht. Ze horen bij de hooligan-, skinhead- en neonazi-scene in Chemnitz. Ze zouden van plan zijn geweest aanslagen op migranten en 'politiek andersdenkenden' te plegen en hebben geprobeerd aan halfautomatische wapens te komen. Lees meer bij Zeit Online 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.


Lees meer

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger