Duitslandweb logo Duitslandweb

Weinig steun voor Duitse regeringspartijen in peiling

Kort nieuws - 19 oktober 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse regeringspartijen CDU/CSU en SPD hebben in de nieuwste Deutschlandtrend-peiling nog meer kiezers verloren.

Nog maar 39 procent van de kiezers zou op de sociaal-democraten of de christen-democraten stemmen als er nu verkiezingen zouden zijn. Na de CDU/CSU is de Groenen de grootste partij volgens de peiling. Daarna volgt de AfD en dan pas de SPD. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Merz sluit samenwerking met AfD uit

Merz sluit samenwerking met AfD uit

"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.


Lees meer

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.


Lees meer

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan

De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.


Lees meer

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’

Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger