Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitse IS-vrouw veroordeeld tot 5 jaar celstraf

Kort nieuws - 5 juli 2019 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Een 32-jarige Duitse is door het gerechtshof in Stuttgart veroordeeld tot vijf jaar gevangenis wegens lidmaatschap van de terreurorganisatie IS.

De vrouw reisde in 2013 naar het IS-gebied en trouwde daar met een IS-strijder. Ze maakte zich volgens het Openbaar Ministerie schuldig aan terreurpropaganda omdat ze een IS-blog bijhield met geweldsverheerlijkende video's en beelden van executies. Na haar terugkeer werd ze in 2018 in Baden-Baden gearresteerd. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger