Duitslandweb logo Duitslandweb

Vertragingen Deutsche Bahn nemen toe

Kort nieuws - 25 juli 2019 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Met het cliché van de Duitse Pünktlichkeit rekent de Deutsche Bahn in sneltreinvaart af. Bijna eenderde van de treinen heeft meer dan zes minuten vertraging, blijkt uit nieuwe cijfers waarover de Süddeutsche Zeitung schrijft.

Bestuursvoorzitter Richard Lutz stelde in juni een nieuwe strategie voor die moet zorgen dat meer reizigers op tijd op hun bestemming aankomen, maar vooralsnog nemen de vertragingen alleen maar toe, schrijft de krant. Daar is het verouderde spoor mede debet aan. Op veel plekken zijn werkzaamheden die voor vertragingen zorgen. Donderdag presenteert DB de halfjaarcijfers. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.


Lees meer

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger