Duitslandweb logo Duitslandweb

Nauwelijks treinverkeer door stakingen bij Deutsche Bahn

Kort nieuws - 10 december 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Deutsche Bahn heeft alle IC- en ICE-treinen tot vanmorgen 9.00 uur geschrapt door stakingen bij spoorvakbond EVG. Ook het regionale treinverkeer is getroffen. 

De verwachting is dat er de hele dag problemen in het treinverkeer zullen zijn. De EVG heeft tot de staking opgeroepen om de eis om loonsverhoging kracht bij te zetten. De vakbond wil 7,5 procent meer voor de 160.000 leden. Zaterdag liepen de onderhandelingen met de Deutsche Bahn spaak. Lees meer bij tagesschau.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Een kwartiertje om de democratie te redden

Een kwartiertje om de democratie te redden

Beierse scholen moeten per week een kwartiertje lestijd besteden aan een passage uit de grondwet: de 'Verfassungsviertelstunde'.


Lees meer

Duitsers sceptisch over Duitse eenwording

Duitsers sceptisch over Duitse eenwording

Duitsland viert vandaag de Dag van de Duitse Eenheid. Veel mensen zijn pessimistischer geworden over de Duitse eenwording.


Lees meer

Een zeer Duits syndroom

Een zeer Duits syndroom

Columnist Merlijn Schoonenboom verdiept zich in het fenomeen van een verzonnen joodse identiteit.


Lees meer

'Hamburgse Banksy' hangt overal bordjes op

'Hamburgse Banksy' hangt overal bordjes op

Honderden gebaksbordjes met kritische teksten hangen inmiddels in heel Hamburg. De kunstenares blijft liever anoniem.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger