Duitslandweb
Fractievoorzitters bij Duitse Groenen herkozen
Kort nieuws - 25 september 2019 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe partij Bündnis 90/Die Grünen heeft dinsdag opnieuw Katrin Göring-Eckardt en Anton Hofreiter tot fractievoorzitters gekozen.
Het duo was voorafgaand al favoriet, Göring-Eckhardt en Hofreiter leiden de Groenen-fractie sinds 2013. Grootste uitdager was Cem Özdemir, een prominente politicus die al eens partijvoorzitter was. Hij kondige kort voor de verkiezing aan samen met Kirsten Kappert-Gonther voor het fractievoorzitterschap te willen gaan. Lees meer bij Tagesspiegel
Lees meer over 'Politiek':
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.
Merkels moeilijke beginjaren
In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.
Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor
Een kunstenaarscollectief zette een standbeeld van de vermoorde politicus Lübcke voor het CDU-kantoor in Berlijn. De partij spreekt er schande van.

Reacties
Geen reacties aanwezig