Duitslandweb
Justitie opent vooronderzoek naar overstromingen Ahrtal
Kort nieuws - 2 augustus 2021 - Auteur: Redactie DuitslandwebHet openbaar ministerie in Koblenz beoordeelt of het een onderzoek moet instellen naar de reactie van de lokale autoriteiten in de Eifel op de overstromingswaarschuwingen.
Er is een eerste vermoeden van nalatigheid omdat autoriteiten mogelijk niet of te laat zouden hebben gewaarschuwd voor het hoge water, heeft het OM laten weten.
Bij de overstromingen in Rijnland-Palts en Noordrijn-Westfalen op 14 en 15 juli zijn meer dan 180 mensen om het leven gekomen. Nog ongeveer 70 mensen worden vermist. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm
Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.
Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren
Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.

Reacties
Geen reacties aanwezig