Duitslandweb logo Duitslandweb

Iraniërs aangevallen bij protest in Berlijn

Kort nieuws - 31 oktober 2022 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Iraanse activisten die zich met een caravan bij de Iraanse ambassade in Berlijn hebben geïnstalleerd bij wijze van permanent protest, zijn in de nacht van zaterdag op zondag aangevallen door drie mannen. Twee van de demonstranten raakten gewond. 

De verdachten scheurden volgens de politie eerst vlaggen en posters van de caravan. Toen daarop de vier aanwezige activisten naar buiten kwamen, ontstond er een vechtpartij waarbij een demonstrant in de voet werd gestoken. Een ander werd met een stok geslagen. De aanvallers gingen ervandoor in een auto en bedreigden daarbij volgens de politie een demonstrant met een vuurwapen. De zaak wordt onderzocht door de Staatsschutz, die wordt ingeschakeld bij politieke en staatsondermijnende zaken. Lees meer bij Tagesspiegel

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'

Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.


Lees meer

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger