Duitslandweb logo Duitslandweb

Overstromingen in centrum Nürnberg

Kort nieuws - 18 augustus 2023 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Door zware onweersbuien boven de Beierse stad Nürnberg donderdagavond en -nacht zijn delen van het centrum onder water gelopen. In tunnels en onderdoorgangen kwamen auto's bijna tot het dak onder water te staan. De inzittenden moesten zich in veiligheid brengen, is te zien op beelden van de Bayerischer Rundfunk.

Het water kwam via putdeksels omhoog en talrijke kelders liepen vol. De elektriciteit is in een deel van de stad uitgevallen. Voor zover bekend zijn er geen mensen gewond geraakt. Wel is er volgens de autoriteiten veel waterschade aan woningen en voertuigen en schade door omgevallen bomen of afgebroken takken. Lees meer bij Bayerischer Rundfunk

 

 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger