
Regen veroorzaakt overstromingen in Zuid-Duitsland
Kort nieuws - 1 juni 2024 - Auteur: Redactie DuitslandwebDoor langdurige en sterke regen, 'Dauerregen' in het Duits, treden rivieren en beken in Zuid-Duitsland buiten hun oevers. De autoriteiten waarschuwen voor overstromingen en in enkele regio's is al een noodtoestand uitgeroepen.
Zaterdag rond het middaguur was in de regio's Günzburg, Augsburg und Aichach-Friedberg al de noodtoestand uitgeroepen. En de waterstanden zullen naar verwachting nog verder stijgen. In diverse gemeenten in Beieren en Baden-Württemberg worden inwoners geëvacueerd. Volg de laatste ontwikkelingen via Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse media dragen bij aan moslimhaat'
Moslims in Duitsland worden in veel situaties gediscrimineerd. Media spelen daarin ook een rol.

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht
Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.
Reacties