Duitslandweb
Regen veroorzaakt overstromingen in Zuid-Duitsland
Kort nieuws - 1 juni 2024 - Auteur: Redactie DuitslandwebDoor langdurige en sterke regen, 'Dauerregen' in het Duits, treden rivieren en beken in Zuid-Duitsland buiten hun oevers. De autoriteiten waarschuwen voor overstromingen en in enkele regio's is al een noodtoestand uitgeroepen.
Zaterdag rond het middaguur was in de regio's Günzburg, Augsburg und Aichach-Friedberg al de noodtoestand uitgeroepen. En de waterstanden zullen naar verwachting nog verder stijgen. In diverse gemeenten in Beieren en Baden-Württemberg worden inwoners geëvacueerd. Volg de laatste ontwikkelingen via Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties