Duitslandweb logo Duitslandweb

Regen veroorzaakt overstromingen in Zuid-Duitsland

Kort nieuws - 1 juni 2024 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Door langdurige en sterke regen, 'Dauerregen' in het Duits, treden rivieren en beken in Zuid-Duitsland buiten hun oevers. De autoriteiten waarschuwen voor overstromingen en in enkele regio's is al een noodtoestand uitgeroepen.

Zaterdag rond het middaguur was in de regio's Günzburg, Augsburg und Aichach-Friedberg al de noodtoestand uitgeroepen. En de waterstanden zullen naar verwachting nog verder stijgen. In diverse gemeenten in Beieren en Baden-Württemberg worden inwoners geëvacueerd. Volg de laatste ontwikkelingen via Tagesschau

Reacties

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger