Duitslandweb logo Duitslandweb

Treinverkeer Noord-Duitsland stilgelegd

Kort nieuws - 9 januari 2026 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Vanwege een sneeuwstorm heeft de Deutsche Bahn het intercity-verkeer in het noorden van het land stilgelegd. Treinverbindingen vanaf Hannover richting noorden zijn tot in de middag niet beschikbaar.

In het noordwesten, regio Emsland, is minder sneeuw gevallen dan verwacht, meldde regionale omroep NDR vrijdagmorgen. De storm die in Nederland Goretti heet, wordt in Duitsland Elli genoemd. (Lees ook: Warum, wieso: heten stormen in Duitsland anders?)

In Hamburg geeft het winterse weer ook problemen in de haven, op het vliegveld en in het stedelijke openbaar vervoer. Lees meer bij NDR

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger