
Na machinisten nu Lufthansa-piloten in staking
Kort nieuws - 20 oktober 2014De staking van de machinisten heeft tot een tegemoetkoming van het DB-bestuur aan de vakbond geleid en daarom is een stakingspauze van zeven dagen ingelast - een voorlopig succes voor de vakbond dus. Maar de vijftig uur durende machinistenstaking van Deutsche Bahn is nog maar net beëindigd of de volgende staking in de Duitse transportsector gaat van start. Ditmaal zijn het de piloten van Lufthansa die het werk stilleggen. De pilotenstaking gaat vooraleerst 35 uur duren. Maandag en dinsdag zullen zo'n 130.000 reizigers de gevolgen merken. Vanaf dinsdag zullen niet alleen regionale vluchten, maar ook lange- en middellange afstandsvluchten uitvallen. Lees meer bij Spiegel Online >>
Lees meer over 'Maatschappij':

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei
Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten
De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen
Katholieken vormen de grootste religieuze gemeenschap in Duitsland. Maar steeds meer mensen verlaten de kerk.
Reacties
Geen reacties aanwezig