Duitslandweb
Hooligans keren zich tegen salafisten
Kort nieuws - 24 oktober 2014Duitse hooligans van verschillende voetbalclubs hebben zich samen voorgenomen tegen salafisten ten strijde te trekken. Het gaat om een groep van zo'n 300 man, aldus onderzoeker Pilz van de universiteit van Hannover. Het is opmerkelijk dat de groepen, die elkaar normaalgesproken naar het leven staan, samen optrekken. Lees meer bij Deutsche Welle >>
Lees meer over 'Maatschappij':
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.
Onbekommerd-fietsen-heimwee
Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.

Reacties
Geen reacties aanwezig