
Ifo-index: positief signaal vanuit Duitse ondernemers
Kort nieuws - 24 november 2014De stemming in de Duitse economie is in november onverwacht verbeterd. Dat laat de Ifo-index, de belangrijkste graadmeter van het Duitse ondernemersklimaat, zien. De cijfers staan in contrast met veel andere negatieve economische cijfers. Het Ifo-instituut in München maakt een stijging van 103,2 punten aanvang november naar 104,7 punten nu bekend. Zowel het huidige handelsklimaat als het toekomsperspectief word door de bevraagde managers positiever ingeschat. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung>>
Lees meer over 'Economie':

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht
De Duitse Tesla-fabriek ligt onder vuur omdat die zich niets aantrekt van het Duitse arbeidsrecht. Zo worden zieke werknemers gekort op hun loon.

Waar gaat het mis in de Duitse economie?
De Duitse economische groei blijft achter. Met deze knelpunten moet een nieuwe regering aan de gang.

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'
Wat een misdaadserie gemeen heeft met de Berlijnse politiek legt econoom Carsten Brzeski uit in zijn nieuwe column.

De Duitse e-auto wacht op de parking
Voor de Duitse autosector zijn de gouden jaren achter de rug, schrijft econoom Brzeski. De Duitse automakers gooien het roer om.
Reacties