Duitslandweb logo Duitslandweb

Donderdag tiende staking bij Lufthansa

Kort nieuws - 3 december 2014

De piloten van de Lufthansa staken donderdag voor de tiende keer, terwijl ze pas vannacht hun negende staking beëindigden. De piloten eisen een beter pensioen en zijn het niet eens met de nieuwe koers van Lufthansa. De Duitse vliegmaatschappij is van plan om met Lufhansa-Wings de concurrentie aan te gaan met verschillende budgetmaatschappijen. De piloten vinden dat de invoering van Lufhansa-Wings tot een verslechtering van de Lufthansa concurrentiepositie leidt. Lees meer bij FAZ.net 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Economie':

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht

Elon Musk verzet zich tegen Duits arbeidsrecht

De Duitse Tesla-fabriek ligt onder vuur omdat die zich niets aantrekt van het Duitse arbeidsrecht. Zo worden zieke werknemers gekort op hun loon.


Lees meer

Waar gaat het mis in de Duitse economie?

Waar gaat het mis in de Duitse economie?

De Duitse economische groei blijft achter. Met deze knelpunten moet een nieuwe regering aan de gang.


Lees meer

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'

Soapserie 'investeren met de schuldenrem'

Wat een misdaadserie gemeen heeft met de Berlijnse politiek legt econoom Carsten Brzeski uit in zijn nieuwe column.


Lees meer

De Duitse e-auto wacht op de parking

De Duitse e-auto wacht op de parking

Voor de Duitse autosector zijn de gouden jaren achter de rug, schrijft econoom Brzeski. De Duitse automakers gooien het roer om.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger