Duitslandweb
Justitie en parlement Beieren onderzoeken modelauto-affaire
Kort nieuws - 4 december 2014Voormalig CDU-minister in Beieren Christine Haderthauer wordt verweten tijdens haar ministerschap belastingen ontdoken te hebben. Haderthauer zou via haar bedrijf in modelauto's geld doorgestuurd hebben naar de rekening van haar moeder. Indien dit klopt is het aftreden van de oud-minister niet voldoende: ze zal dan ook moeten stoppen als CDU volksvertegenwoordiger in Beieren. Lees meer bij sueddeutsche.de
Lees meer over 'Politiek':
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.
CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.

Reacties
Geen reacties aanwezig