
Studie: Duitsers steeds minder geïnteresseerd in parlement
Kort nieuws - 8 december 2014De interesse van Duitsers voor het werk van de Bondsdag daalt "dramatisch". Dat blijkt uit een studie van de Bertelsmann Stiftung en het Institut für Demoskopie Allensbach. Driekwart van de Duitsers volgt de parlementaire debatten niet of nauwelijks. Minder dan de helft van de ondervraagden weet welke partijen in de oppositie zitten. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':
Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet
De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten
CDU en SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Sneuvelt nu toch de schuldenrem?

Die Linke vecht voor laatste kans
Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.

Podcast Achtung: Regeringscrisis
Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.
Reacties
Geen reacties aanwezig