Duitslandweb logo Duitslandweb

CSU wil dat migranten thuis Duits spreken

Kort nieuws - 8 december 2014

De CSU wil dat migranten ook thuis Duits spreken. Een voorstel daarvoor wil de CSU later deze week op haar partijcongres indienen. Na een golf van kritiek op het voorstel afgelopen weekend liet de CSU weten dat het niet om een door de overheid opgelegde plicht gaat, maar om een aanmoediging omdat "de Duitse taal de belangrijkste sleutel is tot integratie". Op twitter worden onder de hashtag #YallaCSU veel grappen over het voorstel gemaakt. Lees meer bij Spiegel Online

Lees ook het commentaar van Sueddeutsche.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'

Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'

De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.


Lees meer

Merz sluit samenwerking met AfD uit

Merz sluit samenwerking met AfD uit

"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.


Lees meer

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan

Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger