Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitsland haalt 29 medicijnen uit de handel

Kort nieuws - 10 december 2014

Duitsland heeft 29 medicijnen uit de handel genomen. Het Bundesinstitut für Arzneimittel und Medizinprodukte heeft bepaald dat deze medicijnen onvoldoende getest zijn. Het gaat om namaakproducten die na afloop van de originele octrooien gefabriceerd mogen worden. De lijst bestaat uit middelen tegen depressies, angststoornissen, parkinson, migraine en hoge bloeddruk. Ook bepaalde antibiotica en een middel dat het immuunsysteem na transplantaties onderdrukt mogen niet langer worden verkocht. Lees meer bij sueddeutsche.de

 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger