Duitslandweb
Duitsland haalt 29 medicijnen uit de handel
Kort nieuws - 10 december 2014Duitsland heeft 29 medicijnen uit de handel genomen. Het Bundesinstitut für Arzneimittel und Medizinprodukte heeft bepaald dat deze medicijnen onvoldoende getest zijn. Het gaat om namaakproducten die na afloop van de originele octrooien gefabriceerd mogen worden. De lijst bestaat uit middelen tegen depressies, angststoornissen, parkinson, migraine en hoge bloeddruk. Ook bepaalde antibiotica en een middel dat het immuunsysteem na transplantaties onderdrukt mogen niet langer worden verkocht. Lees meer bij sueddeutsche.de
Lees meer over 'Maatschappij':
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.

Reacties
Geen reacties aanwezig