
Rapport: Duitse leger heeft grote capaciteitsproblemen
Kort nieuws - 27 januari 2015Ondeugdelijk materiaal, slechte opleidingen en oude kazernes: volgens het jaarlijkse rapport van de Bondsdagafgevaardigde die belast is met het toezicht op het leger heeft de Bundeswehr grote capaciteitsproblemen. Als er niet snel meer geld komt, kan Duitsland zijn belofte om internationaal meer verantwoordelijkheid op zich te nemen, niet waarmaken, aldus het rapport. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':
Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet
De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten
CDU en SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Sneuvelt nu toch de schuldenrem?

Die Linke vecht voor laatste kans
Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.

Podcast Achtung: Regeringscrisis
Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.
Reacties
Geen reacties aanwezig