Lezing | De economische betrekkingen tussen Nederland en Duitsland
door Günter Gülker

Veranstaltung Dritter

Datum: Montag 13 März 2017 um 19:00 Uhr
Ort: Duits-Nederlandse Handelskamer, Nassauplein 30, Den Haag
Information: Voertaal: Nederlands. Voor meer informatie en aanmelden: info@genootschapnld.nl / 020-7792016.
Zugang: Vrij toegang, aanmelden verplicht
Lezing | De economische betrekkingen tussen Nederland en Duitsland
© Genootschap Nederland Duitsland

Goede economische betrekkingen tussen Nederland en Duitsland zijn van groot belang. Duitsland is met afstand de belangrijkste Nederlandse handelspartner, zowel voor de export als de import. 
Op 13 maart geeft Günter Gülker, CEO van de Duits-Nederlandse Handelskamer (DNHK), een lezing over deze betrekkingen.

De contacten tussen Nederland en Duitsland zijn goed. Er zijn hechte politieke, economische, sociale, culturele, bestuurlijke en persoonlijke relaties, die een goede uitwerking hebben op de positie van Nederland binnen Europa. De DNHK stimuleert al meer dan 110 jaar de zakelijke betrekkingen tussen Nederland en Duitsland met dienstverleningen en evenementen. Meer dan 1.290 leden uit beide landen maken het netwerk van de DNHK tot het grootste bilaterale zakenplatform van Europa.

Günter Gülker gaat in zijn toespraak in op de Duits-Nederlandse economische betrekkingen. Sinds 2013 is Gülker CEO van de in Den Haag gesitueerde DNHK. Van 2004 tot 2013 was hij plaatsvervangend directeur van de Handelskamer en gaf hij leiding aan de afdeling exportadvies. Hij is een adviesexpert voor het betreden van de Duitse markt. 

Voor meer informatie klik hier


top
Auf dieser Website werden Cookies verwendet. Sind Sie damit einverstanden?
Akzeptieren Verweigern