Duitslandweb
Merkel steunt erkenning van genocide in Armenië
Kort nieuws - 22 april 2015 - Auteur: Redactie DuitslandwebKanselier Merkel steunt de erkenning van de massamoord op Armeniërs in 1915 als genocide. De Bondsdag wil vrijdag een resolutie aannemen waarin deze massamoord genocide wordt genoemd. Tegelijkertijd vreest Merkel dat deze Duitse houding de verzoeningsgesprekken tussen Turkije en Armenië belast. De Bondsregering hecht veel waarde aan een verzoening tussen Turkije en Armenië, aldus Merkel. De Turkse regering is fel tegen het gebruik van het begrip genocide en bestrijdt ook dat er 1,5 miljoen Armeniërs bij de massamoord in het toenmalige Ottomaanse Rijk zijn omgekomen. Lees meer bij Handelsblatt.de
Lees meer over 'Politiek':
Alice in Wonderland
Journalist Rob Savelberg confronteerde AfD-leider Alice Weidel met haar bizarre uitspraken over Hitler.
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.
Merkels moeilijke beginjaren
In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.

Reacties
Geen reacties aanwezig