Duitslandweb logo Duitslandweb

Weer aanslagen op asielzoekerscentra

Kort nieuws - 26 augustus 2015

Weer melden de Duitse nieuwssites vanmorgen incidenten bij asielzoekerscentra. Nabij Leipzig gooide een vermomde man een brandend object naar een locatie waar binnenkort asielzoekers worden gehuisvest. In de deelstaat Mecklenburg-Voorpommeren zijn twee dronke mannen met een mes binnengedrongen in een asielzoekerscentrum. Vandaag bezoekt kanselier Merkel de noodopvang in Heidenau, waar dit weekeinde ernstige rellen waren. President Gauck bezoekt een centrum nabij Berlijn. De regering stelt extra geld beschikbaar voor de opvang van de sterk gestegen aantallen asielzoekers in Duitsland. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger