Duitslandweb
Weer meer aanslagen op asielzoekerscentra
Kort nieuws - 24 juli 2015Het aantal aanslagen op asielzoekerscentra is in Duitsland dit jaar sterk gestegen. Van januari tot juli 2015 waren er 202 aanslagen, evenveel als in heel 2014 (203). In 2014 was het aantal aanslagen ten opzichte van 2013 al verdrievoudigd. De meeste aanslagen werden gepleegd door rechts-extremisten. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig