Duitslandweb logo Duitslandweb

Ministerie van Landbouw laat naziverleden onderzoeken

Kort nieuws - 1 oktober 2015

Het Duitse ministerie van Landbouw laat het eigen naziverleden onderzoeken door een commissie van historici. Daar is lang over getwijfeld, oud-minister Künast (minister van 2001 tot en met 2005) drong al aan op zo'n onderzoek. Het ministerie van Landbouw speelde in het Derde Rijk een belangrijke rol in de oorlogseconomie. Ook na de oorlog zouden er nog veel oud-nazi's hebben gewerkt. Lees meer bij Die Welt

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Nationaal-socialisme':

TikTokvideo’s over nationaal-socialisme

TikTokvideo’s over nationaal-socialisme

Susanne Siegert bereikt vele tienduizenden met haar video's over nazi-misdaden en concentratiekampen, via Tiktok en Instagram.


Lees meer

Museum Die Villa_: 'Hoe meer debat, hoe beter'

Museum Die Villa_: 'Hoe meer debat, hoe beter'

In Osnabrück is het museum over de omstreden nazi-jurist Calmeyer geopend. Journalist Ingrid Bosman bracht er een bezoek.


Lees meer

Nazi-bouwwerk Prora in toeristisch jasje gestoken

Nazi-bouwwerk Prora in toeristisch jasje gestoken

Na decennia van leegstand en verpaupering is het megalomane nazi-bouwwerk op het Duitse eiland Rügen omgebouwd tot een luxe vakantieoord.


Lees meer

'Duitsland heeft thema dwangarbeid lang verwaarloosd'

'Duitsland heeft thema dwangarbeid lang verwaarloosd'

Miljoenen mensen werkten tijdens de oorlog onvrijwillig voor nazi-Duitsland. De verwerking daarvan duurt nog altijd voort.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger