Duitslandweb logo Duitslandweb

Vermiste Mohammed en Elias blijken vermoord

Kort nieuws - 30 oktober 2015

Het 4-jarige jongetje Mohammed uit Bosnië-Herzegovina, dat 1 oktober verdween uit de centrale aanmeldplaats voor vluchtelingen LaGeSo, is vermoord. De dader heeft bekend ook het vermiste 6-jarige jongetje Elias uit Potsdam te hebben vermoord, deelde de politie vrijdag mee. De moeder van de man heeft hem aangegeven bij de politie. Het lichaam van Mohammed werd in de kofferbak van de 32-jarige dader gevonden. Elias verdween in juli. Naar beide jongens is in Berlijn een grootschalige zoekactie geweest. Bij het LaGeSo waren donderdagavond zo'n 200 mensen bijeen voor een minuut stilte voor Mohammed. Lees meer bij Tagesspiegel

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger