
President Gauck bezoekt Israël
Kort nieuws - 6 december 2015 - Auteur: Redactie DuitslandwebBondspresident Gauck heeft op bezoek in Israël zondag de goede betrekkingen tussen Duitsland en Israël geroemd. Dat dat mogelijk is noemde hij een wonder, gezien het verleden. Hij sprak de wens uit dat Israël en de Palestijnen zoeken naar wegen om uit de spiraal van geweld te komen. Het was het tweede bezoek van president Gauck aan Israël. Zondagavond vliegt hij door naar Jordanië. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Duitsland en de wereld':

Duitsland en China zoeken in Berlijn toenadering
Kanselier Scholz ontving China's premier Li Qiang voor kabinetsoverleg, in de hoop de gespannen relatie tussen beide landen te verbeteren.
Wachten op een Chinastrategie
De afhankelijkheid van China is een achilleshiel van de Duitse economie. De bondsregering moet snel met een China-strategie komen, aldus econoom Brzeski.

Baerbock stelt in buitenlandbeleid vrouwen centraal
De Duitse minister van Buitenlandse Zaken Baerbock maakt zich sterk voor een feministische buitenlandse politiek.
Bezoek Scholz aan China zeer omstreden
Vrijdag bezoekt Scholz de Chinese president Xi Jinping. Een beladen kennismakingsbezoek.
Reacties
Geen reacties aanwezig